Zodia ta si dragostea

#zodii nefericite #zodii singure #horoscop dragoste #predictii #zodii #horoscop #astrologie

3 zodii care nu stiu sa iubeasca! Vor trai in singuratate si vor fi nefericite toata viata

Exista cateva zodii care nu stiu sa iubeasca sau sa-si arate sentimentele, ori care se tem prea mult sa nu sufere din dragoste, motiv pentru care vor ramane singure si vor suferi teribil din cauza lipsei unui partener in viata lor. Iata care sunt zodiile care isi vor petrece toata viata in singuratate!

Gemeni

Gemenii sunt persoane precaute, care prefera sa nu se implice intr-o relatie. Odata ce simt ca se indragostesc, li se "activeaza" un simt ce ii tine mereu in alerta. Din teama de a nu suferi sau de a nu fi parasiti de parteneri, acesti nativi aleg sa iasa rapid dintr-o relatie. Tanjesc dupa dragoste insa nu stiu sa o traiasca si sa se bucure de ea. Fac exact contrariul: o resping. Din acest motiv, nativii nascuti in zodia Gemeni vor ramane singuri si vor fi nefericiti.

Sursa foto: pexeles.com

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din zodia-ta-si-dragostea